«Світ без меж»

Сьогодні відзначаємо міжнародний день поширення інформації про аутизм
За даними ВООЗ, у світі з такими особливостями мозку народжується кожна 100-та дитина. А особливості ці дуже різноманітні (власне, тому в назві є слово «спектр»).
Так само дуже різняться люди, що мають аутизм: хтось комунікує вільно, 📢, хтось – за допомогою спеціальних карток, 🎫а хтось узагалі не комунікує. 🙅Одні здатні жити самостійно, інші потребують постійної підтримки.
Але одна риса є спільною для всіх людей з аутизмом: високий рівень тривоги й постійного стресу через непередбачуваність світу. Усі вони особливо чутливі. І нинішню війну переживають особливо гостро.
📚А якщо ви не знаєте, як розповісти своїй дитині про аутизм, зазирніть до книжки «Світ без меж». Її авторка Анастасія Степула – експертка з особливостей комунікації з людьми, які мають нейровідмінності, – пише дуже легко та зрозуміло.
Упевнена, у цій дитячій книжці й дорослі знайдуть для себе прості відповіді на складні питання: «Відрізнятися – це нормально. Наш світ повниться розмаїттям і всі ми ростемо та розвиваємося завдяки цьому».

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *