«Від серця до серця»

Відбувся очний етап фестивалю патріотичної пісні. Продовжуємо збирати кошти на розмінування Сумщини!
«Доброго вечора, ми з України!» – цими словами розпочався очний етап фестивалю патріотичної пісні «Від серця до серця», який пройшов у Класичному коледжі СумДУ 27 травня. На ньому вокалісти та вокальні колективи Конотопської ОТГ представили 37 художніх номерів.
Даний фестиваль проводиться в нашому закладі уже 21 рік поспіль. Але в цьому році він особливий, благодійний. Ми поставили перед собою мету – зібрати кошти для закупівлі спорядження та обладнання, потрібного для розмінування Сумщини. Справа важлива та актуальна. Адже Сумська область – одна з тих, які найбільше постраждали від ворожих обстрілів та замінувань. Для повного очищення її від залишків ворожої окупації знадобляться роки! Але нам тут жити – мріяти, народжувати дітей, працювати, здобувати освіту. І тому ми взялися допомагати піротехнікам області вже зараз.
Фестиваль проходить у два етапи – дистанційному та очному. Переглянути виступи учасників дистанційного етапу ви можете за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=ZMGNl554AAQ . Очний етап, який відбувся 27 травня, буде змонтований та доступний для перегляду 30 травня.
Натомість триває благодійний збір коштів. Він завершується 31 травня. На даний момент зібрано 11 289 грн. Кожен небайдужий може долучитися до цієї благодійної справи, перерахувавши кошти на номери рахунків, вказані нижче.
Карта Приватбанк: 4149629330039355;
Карта Монобанк: 4441114450561509;
Отримувач: Щербина Олександр.
Ми щиро вдячні за підтримку у проведенні фестивалю патріотичної пісні виконавчому комітету Конотопської міської ради, зокрема відділу міської ради по роботі із суб’єктами підприємницької діяльності та відділу міської ради у справах молоді та спорту. Усі вокалісти та вокальні колективи фестивалю отримали подарунки від спонсорів. Дякуємо за це: адміністрації кафе-ресторану «New York Street Pizza», кав’ярні «Франсуа», поліграфічному центру «Олімп», магазинам «ВіВат, канцелярія!», «Конфетка» , «РОМАН», «Зайка», мережі магазинів «Продуктова Хатка», «Mega Sale», «Watsons», «Аврора», відділу кульок торговельного центру Плаза, Конотопському хлібокомбінату, а також телеканалам «ПравдаТУТ» і ТРК «Вежа» за інформаційний супровід заходу.
Україна сильна і обов’язково переможе, бо наш народ – неймовірний, єдиний, хоробрий, згуртований. А ще – співочий. І це теж наша зброя! Слава Україні!

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.