«Трекер корисних звичок»

Сьогодні в #ПСИХОГІЧНОМУСНІДАНКУ# хочу розповісти про «Трекер корисних звичок» (від англ. track – «відстеження»).
Це така таблиця, схема, яка дозволяє нам відстежувати певні показники, події в нашому житті і те, як часто вони відбуваються.Така проста облікова система як трекер корисних звичок створює загальний стан працездатності і організованості духу.
Процес пізнання себе, процес зміни на краще вимагає зусиль. Для того, щоб отримати інший результат, потрібно почати щось, чого ми не робили досі.
40% наших щоденних дій – це наші звички. І те, наскільки вони корисні і продуктивні, від цього буде залежати наша продуктивність, наше здоров’я і в цілому наше життя. Для серйозних змін нам потрібно стати іншими на рівні звичок, а не тільки на рівні рішень.
Поділюся простими правилами ведення трекерів:
1. Починайте з найпростіших звичок. Не ставте собі якісь складні дії, які будуть вас пригнічувати і думка про них буде вганяти вас в якийсь стрес.
2. Розділяйте свої звички на частини: наприклад, кількість випитої води (1,5 – 2 літри за день), 30 хвилин щоденного читання (або 1 година, або 10-20 сторінок), кількість вправ на прес (30-50 разів), 10 (20, 30) нових іноземних слів.
3. Виділяйте категорії для своїх звичок. Наприклад: «Здоров’я», «Проекти», «Саморозвиток» та ін.
4. Якщо ви раптом забули свою звичку і кілька днів пропустили з об’єктивних причин, швидко повертайтеся в режим.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.