«Sevendaysoflove»

Кожного року 14 лютого по всій країні закохані обмінюються солодощами, квітами та подарунками, і все в ім’я Святого Валентина. Центр дитячо-юнацької творчості теж не залишився байдужим до цього романтичного свята.

Протягом тижня (з 8.02 по 15.02) для всіх гуртківців ЦДЮТ на другому поверсі працювала Пошта Валентина, проходили майстер-класи та вікторини, присвячені дню всіх закоханих, а також фотоконкурс на тему «This is love», на переможців якого чекав солодкий приз.

Працівниками декоративно-прикладного мистецтва була обладнана фотозона, де всі бажаючі мали можливість сфотографуватися. В День Святого Валентина 14 лютого в актовій залі для всіх гуртківців ЦДЮТ пройшла святкова конкурсно-ігрова програма «Під знаком Купідона», де взяли участь пари від кожного колективу. Всі учасники свята були нагороджені грамотами та цінними призами.

Адміністрація закладу вітає всіх жителів ЦДЮТ з Днем Святого Валентина і бажає романтичного настрою, безліч приємних вражень, яскравих емоцій, щирих посмішок і незабутніх щасливих моментів. Даруйте любов і отримуйте!

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.