Початок нового навчального року в ЦДЮТ 

Сонячного дня 14 вересня Конотопський Центр дитячо-юнацької творчості гостинно відчинив двері у світ творчості своїм талановитим вихованцям та зовсім юним обдаруванням, які вперше переступили поріг закладу.
Цьогорічне свято було надзвичайно яскравим, з приємними сюрпризами, піснями й танцями. Родзинкою лінійки став квест “Країна великих мрій”, де приймали участь 8 команд по 20 чоловік. Головною метою якого було складання командами пазлу, на якому зображений герб ЦДЮТ.
Зі словами привітань до дітей, батьків, керівників звернулась директор ЦДЮТ Віталіна Михайлівна Ярмола, яка відзначила, що минулий рік був дуже вдалим для закладу, адже його вихованці привезли багато призових місць з обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Висловивши сподівання, що і цей рік буде не менш успішним, керівник побажала дітям та викладачам нових перемог і досягнень.
Приємний подарунок з нагоди свята від батьківського комітету закладу, був величезний банер з логотипом гербу ЦДЮТ, який став чудовою фотозоною для охочих сфотографуватися. По завершенню свята всі учасники квесту отримали святкові тістечка, та влаштували міні пікнік на галявині біля ЦДЮТ..
Вітаємо всіх цедеютиків зі святом початку нового навчального року. Нехай він подарує тільки світлі спогади і гарні результати.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.