Підсумками 7-ми “ДНІВ ЛЮБОВІ”…

Підсумками 7-ми “ДНІВ ЛЮБОВІ” в Конотопському ЦДЮТ є безліч заходів до яких з радістю долучались не лише вихованці закладу, а і їх керівники:
– у конкурсі патріотичних валентинок “З ЛЮБОВ’Ю ДО УКРАЇНИ” здобули перемогу вихованці Зразкового хореографічного колективу “Лілея”, керівник Тетяна Єрьоміна. ВІТАЄМО!!!
– майстер-класи з виготовлення святкових валентинок так захопили наших вихованців, що вони вирішили вкласти свою любов у сувеніри для наших воїнів, які вже передані на фронт;
– в свою чергу, вихованці образотворчого гуртка долучились до АКЦІЇ “З ЛЮБОВ’Ю ДО СОЛДАТА” та намалювали малюнки для них; – фотоконкурс “Щасливі разом” об’єднував колективи для чудових світлин;
– тематична фотозона у закладі додавала святкової атмосфери та збирала багатьох поціновувачів;
– завершився тиждень “SEVENDAYSOFLOVE” патріотичним пізнавально-розважальним шоу ” Я ЛЮБЛЮ УКРАЇНУ”, учасниками якого стали вихованці середнього та старшого віку. Всі присутні мали змогу змагались у 4-х раундах, а заохочуючі призи та подарунки додавали ще більшого азарту. Родзинкою тижня, стала дискотека з веселими конкурсами.
ДЯКУЄМО ЗСУ!!! І ВСІМ, ХТО ДОЛУЧИВСЯ ДО СВЯТКУВАННЯ РАЗОМ З НАМИ.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *