Об’єднання дошкільнят

Веселих, непосидючих, самостійних і не дуже, галасливих, капризних, смішних, винахідливих, непередбачених і неповторних дошкільнят протягом багатьох років зустрічає Конотопський Центр дитячо-юнацької творчості.

Довідка

Розпочалася ця робота у 1991р. Працювала одна група – 15 вихованців.

Враховуючи численні прохання батьків, діти яких не були охоплені дошкільною освітою, в закладі розширилась мережа гуртків для дошкільнят.

У 1997р. нараховувалось вже вісім груп по 12-15 чоловік.

Протягом останніх п’яти років педагоги надають освітні послуги понад 150 вихованцям.

Щорічно в об’єднанні працює 10-12 груп дітей четвертого, п’ятого, шостого року життя.

Самі маленькі дошкільнята об’єднуються в групи “Сонечко”. Педагоги, які працюють з ними, сприяють особистому становленню дітей, дбають про створення естетичного розвивального середовища, яке сприяє формуванню творчого розумового потенціалу малюків.

Діти займаються тричі на тиждень. Тривалість занять – 20-25 хв. Між заняттями передбачена перерва.   Оптимальна кількість дітей у групі -12 осіб.

Для «Сонечка» проводяться заняття з предметів:

–         Дивосвіт,

–         Образотворче мистецтво,

–         У світі музики,

–         Англійська мова,

–         Театральна абетка.

Опікуються роботою з дошкільнятами досвідчені, кваліфіковані педагоги. Віддані своїй справі, вони щедрістю своїх душ, теплом сердець, ніжністю лагідних рук  зігрівають, голублять та навчають малят.

Після відвідування занять у групах “Сонечко та “Барвінок” багато дошкільнят продовжують займати­ся в гуртках, клубах, секціях, студіях Центру дитячо-юнацької твор­чості.

В дітьми старшого дошкільного віку робота спрямовується на формування шкільної “зрілості”‘ (розумової, соціальної, емоціональної), психологічної та фізичної готовності малюків до навчання в школі.

Діти відвідують групи “Барвінок” тричі на тиждень. Тривалість заняття 30-35 хв.Займаються дошкільнята в чотирьох обладнаних кімнатах забезпечених спеціальними меблями, навчальними іграми та іграшками, спеціальною літературою.

Для «Барвінку» проводяться заняття з предметів:

–         Цікава математика,

–         Логіка,

–         Навчання грамоти,

–         Словограй,

–         Образотворче мистецтво,

–         Англійська мова,

–         У світі музики,

–         Хореографія,

–         Ейдетика.

Спільна виховна мета допомагає зміцнити взаєморозуміння, зблизити членів сім’ї. А також зберегти добрі традиції співпраці ” батьки-педагоги-діти”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.