«New York Street Pizza»

18.05.2022 року відбувся кулінарний майстерклас для дітей військовослужбовців 58 ОМПБр імені гетьмана Івана Виговського з приготування піци. Дітям допомагали професійні кухарі у ресторані «New York Street Pizza».
Піца є однією з найпоширеніших страв у світі та найулюбленішою стравою усіх дітей. Запропонований майстерклас дав можливість дітям дізнатись про історію цієї чудової страви, про дивовижні факти пов’язані з нею, а також власноруч приготувати піцу.
На майстеркласі маленькі кулінари разом з піцайолою навчилися готувати справжню італійську піцу, кожна дитина скуштувала свою унікальну піцу з додаванням творчості, фантазії та інгредієнтів за смаком, спробували солодкі презенти. Діти розважалися з аніматором, грали в цікаві ігри та веселилися. По завершенні майстеркласу на згадку діти отримали повітряні кульки від закладу «New York Street Pizza».
Відділ молоді та спорту висловлює щиру вдячність за допомогу та співпрацю в проведенні майстеркласу ресторану «New York Street Pizza», Відділ міської ради по роботі із суб’єктами підприємницької діяльності, Центру дитячо – юнацької творчості та 58-ій окремій мотопіхотній бригаді імені гетьмана Івана Виговського.
Дякуємо,чекаємо на наступні зустрічі.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.