Міжнародний день танцю в ЦДЮТ 

Сьогодні, напередодні святкування Міжнародного дня танцю хореографічні колективи Конотопського Центру дитячо-юнацької творчості: «Лілея», «Сучасник» та «Сузір’я» разом з керівниками влаштували показові виступи та майстер-класи з різних напрямків хореографії на майданчику біля ЦДЮТ. Радість, веселощі, позитив і, звичайно, багато ритмічних рухів – усе це юні танцівники подарували всім присутнім на кінець робочого тижня.

Вітаємо усіх тих, для кого танець – це щось більше, ніж просто рухи під музику, тих, хто не уявляє свого життя без танцю, тих, хто тілом та душею відданий цьому мистецтву.
Дякуємо колективам, керівникам і усім, хто долучився до майстер-класів.

Міжнародний день танцю в ЦДЮТ Сьогодні, напередодні святкування Міжнародного дня танцю хореографічні колективи Конотопського Центру дитячо-юнацької творчості: «Лілея», «Сучасник» та «Сузір’я» разом з керівниками влаштували показові виступи та майстер-класи з різних напрямків хореографії на майданчику біля ЦДЮТ. Радість, веселощі, позитив і, звичайно, багато ритмічних рухів – усе це юні танцівники подарували всім присутнім на кінець робочого тижня. Вітаємо усіх тих, для кого танець – це щось більше, ніж просто рухи під музику, тих, хто не уявляє свого життя без танцю, тих, хто тілом та душею відданий цьому мистецтву.Дякуємо колективам, керівникам і усім, хто долучився до майстер-класів.

Опубліковано Dmitriy Kapitonov 27 квітня 2018 р.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.