«Майстерні лідерів»

У п’ятій «Майстерні лідерів» говорили про мистецтво переконання, а у фіналі проєкту нагородили учасників та експертів
Експерткою останньої в цьому році «Майстерні лідерів», яка пройшла в коледжі 2 грудня, стала психологиня ЦДЮТ Анна Ясько. Вона розповіла лідерам учнівського та студентського самоврядування міста про секрети володіння аудиторією та мистецтво переконання.
Разом лідери відпрацювали ситуації з правильним виходом оратора до публіки, вмінням говорити зацікавлено, навчилися позбуватися соціального страху тощо.
Нагадаємо, в цьому навчальному році за підтримки відділу міської ради у справах молоді та спорту на базі коледжу був реалізований проєкт «Майтерня лідерів», в ході якого молодь міста взяла участь у майстер-класах на теми медіаграмотності, ораторства, соціальної відповідальності за управління фінансами, вирішення конфліктних ситуацій, написання грантових проєктів.
По завершенні п’ятої, заключної, майстерні 2 грудня відбулось закриття проєкту та відзначення його учасників. Експерти майстерень отримали подяки, а учасники – сертифікати. Заступник директора з виховної роботи закладу Юлія Бібік, вітаючи лідерів з проходженням всіх майстерень проекту, відзначила актуальність, значущість та важливість подібних заходів для молоді і побажала, щоб отримані знання обов’язково стали їм у нагоді в подальшому житті та допомогли полегшити вирішення багатьох прогнозованих чи непрогнозованих ситуацій.
Завідувачка відділу молоді та спорту Ольга Качура подякувала всім, хто долучився до проєкту. Зокрема, наголосила, що завдяки тому, що в Конотопській громаді є люди, які мають потужний багаж знань, котрим готові поділитися з молоддю, такі проєкти, як «Майстерня лідерів» і відбуваються.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.