«Goto#Shool»

З 23 по 27 квітня в Конотопському центрі дитячо-юнацької творчості проходив Тиждень психології.
План тижня передбачав різноманітні акції, конкурси, цікаві заняття з гуртківцями.

Перші учасники психологічних заходів-найменші вихованці – дошкільнята, які взяли участь у веселому квесті «Goto#Shool». Команди успішно виконали всі завдання на п’яти станціях; зібрали шкільні ранці, знайшли загублені літри, ознайомилися з правилами шкільного розпорядку.

Найменші учасники – вихованці групи «Сонечко» створили «Дерево щастя» із дитячих мрій. Також на базі ЦДЮТ в рамках тижня пройшов майстер-клас для батьків, вчителів та асистентів інклюзивних класів «Особливості навчання і виховання дітей з особливими освітніми потребами».

З 23 по 27 квітня в Конотопському центрі дитячо-юнацької творчості проходив Тиждень психології. План тижня передбачав різноманітні акції, конкурси, цікаві заняття з гуртківцями. Перші учасники психологічних заходів-найменші вихованці – дошкільнята, які взяли участь у веселому квесті «Goto#Shool». Команди успішно виконали всі завдання на п’яти станціях; зібрали шкільні ранці, знайшли загублені літри, ознайомилися з правилами шкільного розпорядку. Найменші учасники – вихованці групи «Сонечко» створили «Дерево щастя» із дитячих мрій. Також на базі ЦДЮТ в рамках тижня пройшов майстер-клас для батьків, вчителів та асистентів інклюзивних класів «Особливості навчання і виховання дітей з особливими освітніми потребами».

Опубліковано Dmitriy Kapitonov 27 квітня 2018 р.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.