ГІМНАСТИКА ДЛЯ ОЧЕЙ

Робота та навчання онлайн — реалії теперішнього часу. Для очей це, безумовно, означає багато додаткового навантаження.
Цілком доречно згадати про гімнастику для відновлення і поліпшення зору, тим більше, що сьогодні відмовка «немає часу» не пройде. 😉
Скільки разів робити гімнастику протягом дня — тут немає суворих рекомендацій. Наприклад, в моменти інтенсивних зорових навантажень, при роботі за комп’ютером, читанні, в ідеалі треба робити перерви на гімнастику кожні 40-60 хвилин. Цей ритуал бажано перетворити на звичку.
Кожну вправу повторюйте по 5-30 разів, починаючи з малого, навантаження збільшуйте поступово. Рухи плавні, без ривків, між вправами корисно трохи поблимати очима. Якщо носите окуляри або контактні лінзи ,то перед вправами краще їх зняти
ВПРАВА 1 ШТОРКИ
Швидко і легко моргайте 2 хвилини. Сприяє покращенню кровообігу.
ВПРАВА 2 ДИВИМОСЯ У ВІКНО
Робимо маленьку кульку з пластиліну і ліпимо на скло. Вибираємо за вікном далекий об’єкт, кілька секунд дивимося вдалину, потім переводимо погляд на кульку. Пізніше можна ускладнити навантаження — фокусуватися на чотирьох різно віддалениих об’єктах.
ВПРАВА 3 ВЕЛИКІ ОЧІ
Сидимо прямо. Міцно заплющуємо очі на 5 секунд, потім широко відкриваємо їх. Повторюємо 8-10 разів. Зміцнює м’язи повік, покращує кровообіг, сприяє розслабленню м’язів очей.
ВПРАВА 4 МАСАЖ
Трьома пальцями кожної руки легко натисніть на верхні повіки, через 1-2 секунди зніміть пальці з повік. Повторіть 3 рази. Покращує циркуляцію внутрішньоочної рідини.
Декілька простих та цікавих вправ можна також знайти в youtobe за посиланням ( головне пам’ятати що гімнастику краще робити не дивлячись на екран ))

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.