15 коротких мультфільмів про турботу, емпатію, чесність, справедливість, віру в себе…

15 коротких мультфільмів про турботу, емпатію, чесність, справедливість, віру в себе… Я думаю про те, чим нам важливо озброїти дітей, озброїти ціннісно, щоб вони мали всередині антидот від можливих гидот, щоб всередині спрацьовував механізм розрізнення, аналізу, критичності, щоб були внутрішні маркери гуманності… Думаю, що це і наш приклад, і книги, які ми читаємо, і середовище…
Я пригадала, що в минулому році ГО “Смарт Освіта” з командою експертів зробила складний прекрасний проект – уроки доброчесності. (вони у вільному доступі).
Я тільки трохи долучалася до проекту експертизою і ідеями.
До уроків були і рекомендації мультфільмів. Коротких, про різні якості. Про доброту, турботу, витривалість, віру в себе, про те, що робить нас уважними, емпатичними чи байдужими.
Тільки до одного мультфільму я давала зостередження – спостерігати за реакцією дітей під час перегляду, вони прописані в матеріалах.
Вчора ми дивились з донькою мультфільм про бабусю, яка несправедливо звинуватила хлопця,що був поруч із нею. І про звірят, що піклувалися про їжака, який почувався одиноким, бо всі тримались подалі від його колючок.
Всі 15 мультфільмів тут, всередині матеріалу. До кожного є супровід з можливими питаннями :

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.