«Планування роботи педагогічного колективу щодо реалізації освітянських завдань у 2021-2022 навчальному році та визначення основних аспектів розвитку закладу»

03.09.21 року в ЦДЮТ відбулася педагогічна рада за темою «Планування роботи педагогічного колективу щодо реалізації освітянських завдань у 2021-2022 навчальному році та визначення основних аспектів розвитку закладу». Директор Ярмола В.М. привітала всіх з початком 2021-2022 нового навчального року, вручила відомчі грамоти педагогічним працівникам: Гланц Ю.С., Єрьоміній Т.М., Солов’ю О.В., Силці О.І., Чирві О.В., Юрченко Г.Г. та представила колективу нову колегу Морозинську А.І., яка буде працювати в команді педагогів гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.
Заступник директора з НВР Дорошенко Т.В. ознайомила присутніх с теоретичними засадами та методичними рекомендаціями щодо організації освітнього процесу в закладі в новому навчальному році. Завідувачі відділами Батюта Ю.Ю., Шпінь Ю.В. та методист Перерва В.С. розповіли присутнім про плани роботи своїх відділів, про теми методичних семінарів та плани роботи методичних об’єднань. Практичний психолог Ясько Г.Ю. проінформувала педагогів про види та ознаки насильства над дітьми.
Членами педагогічного колективу були затверджені план роботи закладу та навчальні програми творчих об’єднань на новий навчальний рік.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.