Персональна виставка Бохани Уляни «Світ моїх захоплень»

Пропонуємо здійснити віртуальну подорож на персональну виставку Бохан Уляни «Світ моїх захоплень», де будуть представлені різножанрові роботи з декоративно-ужиткового мистецтва.

Дівчина вже понад 11 років займається у гуртку «Сувенір» Конотопського ЦДЮТ та в цьому році є випускницею. За цей час Уляна вдало опанувала різні техніки декоративно-ужиткового мистецтва, що на сьогодні є для неї цікавими, актуальними та дали змогу проявити власну креативність, професіоналізм у виконанні досить складних робіт.

З великою шаною та вдячністю вихованка ставиться до майстринь, які навчали її різним видам мистецтва, а особливо до керівника – Л.В. Ушкало.

На фото показані різноманітні роботи Уляни, як за технікою, так і за роками виконання. Найкращі роботи юної майстрині неодноразово займали призові місця на різноманітних виставках та конкурсах обласного, Всеукраїнського та Міжнародного рівнів.

Дозвольте від імені всіх відвідувачів віртуальної виставки побажати нашій випускниці й надалі удосконалювати свою майстерність. Продовжувати займатися улюбленою справою та за декілька років зустрітися на справжній виставці її робіт у найкращих виставкових залах України.

 

Вам може бути цікаво...

1 Response

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *