Країна на карантині. Як з позитивом пережити вимушені канікули вдома разом з дітьми…

Зараз дуже непростий період для всіх, і помилково вважати, що діти нічого не помічають. Вони на це реагують, навіть якщо просто віддзеркалюють поведінку батьків.
Тому насамперед батькам варто звернути увагу на своє ставлення до карантину та епідемії. Діти часто віддзеркалюють поведінку батьків, тож вони можуть передавати їм свою тривожність. Батьківська поведінка має транслювати спокій і впевненість, тоді у дитини буде розуміння того, що все вдасться подолати.
Це зовсім не означає, що не потрібно цікавитися тим, що відбувається в країні та світі. Але якщо читати всю інформацію тих, хто хоче розкрутитися на коронавірусі, можна пережити неабиякий стрес. Тому оберіть декілька джерел, яким можна довіряти і дізнавайтеся інформацію саме з них.
ЗБЕРЕЖІТЬ ЗВИЧНИЙ РЕЖИМ ДНЯ. Розпорядок дня – це те, що дає почуття безпеки дитині. Тобто лягати спати і прокидатись у той самий час, снідати, обідати й так далі. Звісно, у режимі карантину відтворити його на 100% буде складно, але треба постаратись зберегти основні пункти.
Є ще один важливий момент, батьки мають працювати, а коли діти знаходяться вдома це дуже важко. Тому родині потрібно зібратися всім разом і встановити правила. Визначитися скільки часу батьки працюють, а діти навчаються, граються, малюють чи читають самостійно. Потім скільки часу всі проводять разом. Бажано, розділити квартиру на окремі зони, щоб члени сім’ї не заважали одне одному.
Під час карантину не варто приймати гостей чи відправляти дітей до бабусь та дідусів. В цей час, краще всім залишитися вдома.
Головне направити свою енергію на те, що дійсно вам під силу і концентруйте вашу у вагу на плюсах,а не на мінусах .
Отож про плюси…..
+ Якщо ви залишилися вдома і працюєте тепер он-лайн це означає, що ви не витрачаєте час на дорогу, а значить можете нарешті виспатися.
+ У вас з’явилася реальна можливість приготувати смачний сніданок,за яким можна зібрати всю родину, випити у тиші філіжанку смачної ароматної кави або насолодитися щойно приготованим фрешем.
+ Тепер у вас є можливість більше часу проводити з дітьми. Нарешті поспілкуватися, приготувати разом вечерю, подивитися улюблену комедію, почитати дітям книжки, помалювати, пограти в ігри
Використовуйте карантин для того, щоб провести більше часу з дітьми: вони насправді дуже потребують нашої уваги. І навіть разом розкласти речі після прання – це вже чудова спільна активність.
Бережіть фізичне і психічне здоров’я своє і своїх близьких!.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.